Beseda v knihovně

26.04.2012 14:49

Dne 27. 4. 2012  v 10:00 hod se v Obecní knihovně Jaroslavice koná beseda 

se spisovatelem a šéfredaktorem časopisu

Zdeňkem Ležákem

 

Program besedy:

Román G2R – Tajemná hra

Četba versus počítačové hry

Atraktivní témata pro mladé čtenáře

Dětský čtenář z pohledu šéfredaktora dětského časopisu

Autorské čtení – krátká ukázka

Prodej knih + autogramiáda

G2R - Tajemná hra

Debutní román Zdeňka Ležáka vás zavede do světa počítačové hry, která se vymkla kontrole programátorů a začíná ohrožovat nejen hráče, ale v konečném důsledku i samu existenci lidstva.

 

Nerozluční kamarádi Marek a Karlos objevili na internetu záhadnou počítačovou hru, která se svou dokonalostí vymyká všemu, co doposud poznali. Karlos se s chutí pustí do boje o planetu Teralago, jeho kamarád je naštěstí opatrnější…

Ve vyšší úrovni hry se totiž z náruživého hráče Karlose stane skutečný žoldák ve válce mezi obyvateli planety, obojživelnými Anury, a dobyvačnými Hirudy, kteří léta plují vesmírem a hledají nový domov. Před Markem a Karlosovou sestrou Veronikou stojí nelehký úkol: zachránit lapeného Karlose. Musejí se však včas správně rozhodnout, komu v neznámém světě důvěřovat. Poslední bitva se blíží…

Nechte se pohltit G2R – Tajemnou hrou a vtáhnout do světa plného tajemství, nebezpečí a fantazie na planetě Teralago! Nebudete litovat!

 

Navštivte internetové stránky www.G2R.cz

 

O autorovi

Narozen 1974 v Praze, žije v Jílovém u Prahy

Absolvent Literární akademie Josefa Škvoreckého

V současné době šéfredaktor časopisu ABC (1999 až 2008 redaktor ABC, 2008 až 2010 šéfredaktor 21. Století JUNIOR, 2010 až dosud šéfredaktor ABC).

 

Akce je určena pro žáky 2. stupně základní školy